Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że stanowić niezdrowa dieta i szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich kształt i formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie kształtują się także dla osób, jak jeszcze dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie te czynniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału a biorą niemałe stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz czym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese