TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Wypróbuj ten nowoczesny środek juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla kobiet odchudzających się, które pragną pozbyć się nadmiernych kilogramów i monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm i dodaje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga same w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w wyniku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przenosić się tak, jak poradził lekarz czy razem z informacjami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w rozwoju dnia to dwie pigułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na dowolny składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy wykorzystywać w sezonie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w pomieszczeniu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zbadać datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w toku dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą stanowić brane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra-Slim