Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, rozczarowania i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samotnym z najkorzystniejszych i bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło oraz zmartwienia, biel wzmacnia ciepło oraz zatrzymuje dobrą energię.

Świeca budowana jest ręcznie z prostego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z wyjątkowo skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału potrzebna jest jeszcze odpowiednia formuła, jaka była stosowana już w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które zamierza chronić przed szkodliwą aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest działanie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed złem i oczyszcza, lecz jednocześnie unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa istotną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest mocno ważne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: właściwego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem potrzeba tylko skupić się na planie, który planujemy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

Knee Active Plus