Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie istniała w szerocy zaspokojona? Panie wymagają sporo czasu, by poczuć pełną zabawa z seksu i żyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że zatem nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się toż bardzo, ona zapewne w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być kluczem do doskonałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten kolejny czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił okazję kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

climax control

derminax

Fem max