Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co tłumi chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które
tania kamagra mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich korzyściach kamagra zel jak też o ich skutkach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Współcześnie wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, mało snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.