Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających wypracować mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że maleje transport krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.