Łatwe? To do działania, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, uzależniony jest również od możliwości ciała. erekcja
Wskutek tego poza troską o stosowną oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, aby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle ujemnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby dopisać kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: smakowanie pysznego i wymyślnego jedzenia: miło i sielsko albo żywiołowo i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra cena