Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Dotykanie trzeba rozpocząć od lekkich muśnięć i stopniowo regulować siłę ucisku. Każdą z pięt należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Kobiety gwałtowniej reagują na dotykanie miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masaż tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki tym masażom pożycie seksualne viagra bez receptyokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel