Kamagra zel zamienniki

Preparat Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena blokuje dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one specyfikami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne ma setki zapytań o inne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie ceny kuracji, co umożliwia także chorym o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy lek firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników takiego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u kobiet jest Lovegra.
Poszczególne leki będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich preparatach, efektywność leczenia zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co wykazują testy kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne efekty, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a okres ich działania jest przedłużony. Znanym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie zapraszamy